SUCCESVOLLE KNHS LOTERIJ VOOR ONZE VERENIGING!

Geplaatst door

Dank aan iedereen die onze vereniging gesteund heeft door het meedoen aan de KNHS Loterij voor verenigingen! Er zijn maar liefst 283 loten ge-/verkocht, waardoor onze vereniging een mooi financieel steuntje in de rug krijgt!

De trekking heeft afgelopen zondag om 17.00 uur plaatsgevonden en de personen met een winnend lot krijgen deze week een mail met meer informatie over het innen van hun prijs. Op https://knhsloterij.lotify.com/trekkingsuitslag/ is de trekkingsuitslag te bekijken.

Nogmaals onze dank, blijf gezond, en hopelijk mogen we u deze zomer weer begroeten tijdens 1 van onze evenementen!

De KNHS Loterij werd mede mogelijk gemaakt door de Nederlandse Loterij. LRV de Sportvrienden dankt de Nederlandse Loterij en de KNHS voor dit initiatief!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *