Rabo ClubSupport

Geplaatst door

Dit jaar doet onze vereniging voor de eerste keer mee aan Rabo ClubSupport. Tot en met 25 oktober kunt u stemmen op uw favoriete club of vereniging. Mogen wij op uw steun rekenen?!

U kunt ons vinden via: Ponyclub & L.R.V. Sportvrienden

Stemmen kan via de RaboApp, er kan alleen gestemd worden door leden van de Rabobank.

Rabobank helpt verenigingen via Rabo ClubSupport. Met de opbrengst van Rabo ClubSupport onderhouden we onze accommodatie zodat we deze toekomstbestendig houden voor onze leden. Jaarlijks organiseren we diverse evenementen waarbij we onze accommodatie zo goed als mogelijk willen presenteren voor deelnemers uit de gehele Euregio, voor diverse disciplines van de paardensport (met name dressuur, springen, cross, bixie).

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *